Zrobimy to za Ciebie

Tel: +48 733 111 281
Email: grzegorz.chrabaszcz@capital4u.pl
RestrukturyzacjaZewnętrzny Dyrektor FinansowyFinansowanie

Restrukturyzacja

Kompleksowo przeprowadzamy procesy restrukturyzacyjne, począwszy od dogłębnej analizy zastanej sytuacji i przygotowania planu restrukturyzacji, poprzez jego wdrożenie i negocjacje z bankami [...]

Więcej

Zewnętrzny Dyrektor Finansowy

Opracuje propozycje planów finansowych długo- i krótkoterminowych, monitoruje i analizuje na bieżąco sytuację finansową, proponuje oszczędności, optymalizacje i restrukturyzacje [...]

Więcej

Finansowanie

Kredyty, faktoring, leasing, gwarancje bankowe, akredytywy to podstawowe formy finansowania ułatwiające utrzymanie bieżącej płynności firmy.

Więcej

O nas

Jesteśmy wykwalifikowanymi profesjonalistami w zakresie finansów i bankowości. Współpracujący z nami tworzą unikalny Zespół ekspertów branżowych oraz analityków wspierających rozwój firm na każdym etapie ich rozwoju.

Nasze kompetencje obejmują zarządzanie finansami przedsiębiorstw, analizę kredytową, sprzedaż usług bankowych i doradztwo inwestycyjne. Obsługiwaliśmy zarówno bardzo duże podmioty, międzynarodowe organizacje, jak i mniejsze firmy.

Realizując powierzone nam projekty stawiamy na indywidualne i kompleksowe doradztwo. Największą zaletą naszego działania jest elastyczność.Nie stosujemy działań szablonowych. Rozwiązania dla Klienta zawsze dobieramy tak, aby były one optymalnie dopasowane do potrzeb jego przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta wynikająca z najwyższych standardów obsługi.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij